top of page

NAIMA

- מסע נשי במים -

דמייני את עצמך צפה בבריכה נעימה, מים חמימים מלטפים,

ואת נעה בתוכם, ומתחברת לגוף, לנשימה, לעצמך.

דמייני את עצמך מוקפת נשים יפות מעצם היותן. חלקן ערומות, חלקן לא, חלקן בגילך, חלקן אולי צעירות או מבוגרות יותר. כל אחת מגיעה ממקום אחר, עם סיפור אחר אך קווי הדימיון לאט מתבהרים ומשתקפים כמו המים..

לאט לאט השכבות נמסות ואת יכולה להרפות לתחושה של בית. שבט נשי אינטימי, תומך, שמזמין לתוכו את הצחוק והכאב, הבכי והעונג. לכולם יש מקום. איזה נעים זה.

הצטרפי אלינו לערב נשי מפנק ונעים בבריכה מחוממת ויפייפיה. לצלול למסע בתוך גופך - להתמוסס, להתענג ולהתרחב. נחקור את תחושות הגוף השונות בעזרת תנועה מגע ונשימה. נמתח, נערסל נעסה, ננוע, נרקוד ועוד ועוד..

מחיר?

מחיר :  280 ש"ח

10% הנחה לנרשמות יחד

הזמיני חברה ובואי(:

איפה?

בריכת פנינה, בית חנניה (ליד בנימינה)

מתי?

מוצ"ש ה- 14.10

19:30-23:00 

לא יכולה במועד? 

השאירי פרטים ונעדכן אותך במועד הבא

יתאפשר עירום בבריכה, זוהי הזדמנות לחוות את הגוף עם הליטוף של המים ללא מחיצות, במרחב בטוח.


יש קסם וריפוי עצום בעירום נשי קבוצתי רב-גוני. הזדמנות לראות את עצמינו ואחרות בעיניים מקבלות ואוהבות.
זוהי רק הזמנה והעירום אופציונלי ולבחירתך.

דמי ביטול:
14 ימים לפני האירוע- החזר מלא
7 ימים לפני האירוע 50% החזר
6 ימים לפני האירוע אין החזר כספי מכל סיבה
אפשר למכור את הכרטיס.

משתתפות מספרות

WhatsApp Image 2022-05-01 at 4.38.08 PM.jpeg

"מוצ"ש, לילה של ירח חסר מלא כוכבים. רגע לפני השקיעה נכנסו 15 נשים למים חמימים בבריכה מאורתית בעומק האדמה איי שם בצפון. אני רוצה לשתף אתכם בטריפ אישי שחוויתי במסע של חקירה עצמית לגלות שוב את עצמי כפורצת גבולות ותבניות תודעתיות, ששתלו בנו. זה היה מסע חווייתי של עונג עצמי מכונן במרחב קבוצתי של נשים יפות, שהפכו לאמזונות.

הן נכנסו אחת אחת למים חלקן ערומות חלקן עוד ישילו מעליהן את הכיסויים, קצת מהוססות אוליי מבויישות מנצלות רגע אחרון של אור שמש להסתכל אחת לשנייה בעיניים וללכוד במבטיהן זיק שמחבר אותן אחת לשניה כחוליה בשרשרת של דורות. תמיד היו שם גבולות, תמיד היו כללים של מה מותר ומה אסור. אז באנו לתקן עוולות שנצרבו, באנו כי לחלקנו היה רצון עז להכניס רטט ועונג ברקמות הכואבות שלנו. באנו להסיר שריונים ועכבות, לחוות את המרחב של הגוף והנפש... בעיקר רצינו להיעלם או להנכיח.

השמש כבר שקעה ואור הנרות, המוזיקה וחוסר המשקל במים עזר לנו לנוע ברב המימד ולפלס את דרכנו להבעיר מחדש את האש – אש התמיד. רותם ונועם המדהימות הנחו אותנו בתרגילים מובנים ומזמינים. תחילה בחקירה עצמית של תנועה אישית וחסרת משקל במים ואז תרגילי זוגות ושלישיות, שיחות ואז מבטי עיניים ואז מגע וצִיפָה ועיסויים אחת את השניה ו- 7 דקות בגן עדן ומלאכיות השרת שעוטפות באהבה והכלה את זו שהתמסרה למלאכיות וכל אחת נכנסה לטריפ בתורה.

במוצ"ש היה לילה של ירח חסר, רגע לפני השקיעה נכנסו נשים למים... בחצות יצאו מהם אמוזנות. נשבעת לכם – אני ראיתי אותן. חוויה מומלצת לנשים מעיזות"

 

-רוויטל וואלר- 

  • מה הטווח גילאים שמגיע? אני חוששת להיות הכי מבוגרת/צעירה
    הגיוון רב. ממוצע הנשים שמגיעות נע בין 30-55 (ומגיעות גם נשים צעירות בתחילת שנות העשרים ונשים בשלות בסוף שנות ה70). המגוון הגילאי נותן המון השראה ותחושת שבט עמוקה ומרגשת.
  • האם מתאים להגיע לבד?
    בטח. רב הנשים שמגיעות מגיעות עם עצמן, ומגיעות גם חברות, אחיות, אמהות ובנות.
  • האם הסדנה כולה מונחת או שיש זמן חופשי?
    רוב הסדנה תהיה בהנחיה עדינה יחסית- כלומר כזו שתכוון ותתמוך בכניסה הדרגתית לתוך המסע האישי והמשותף שלנו, אבל גם תשאיר גם הרבה זמן לשהייה וחופש בתוך התרגולים. לקראת סוף הסדנה נשאיר גם זמן חופשי במים ללא הנחייה.
20210920_155044 (1).jpg

נעם אנקר

הידרותרפיסטית, מטפלת וואטסו, waterdance וטיפול רגשי במים בשיטת WT. מנחה סדנאות במים ומלווה א.נשים בתהליכים אישיים בעזרת רפואת המים.

רותם רם

מנחה סדנאות התפתחות בעולמות האינטימיות, המיניות המודעת והתנועה. מובילה מסעות נשיים בעירום בטבע. מלמדת ב Deep Contact. מטפלת מים בשיטת WATAFLOW

bottom of page